تبلیغات
جنبش دانشجویان آزاد اندیش (جدا) - امام جمعه ی قم: احیای کوروش و جشن های نوروز ادامه سیاست انگلیس
 
جنبش دانشجویان آزاد اندیش (جدا)
"‌ ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم كه آسودگی ما عدم ماست "
درباره وبلاگ


اَللهُم عَجِل لِوَلیکَ الفَرجَ والعافیه وَالنَصر وَ اجعَلنا مِن خیر اَنصاره ِو اَعوانه وَالمُستَشهَدینَ بَینَ یَدَیه


سیدی تنها به رنگ سبز نیست!!
هیچ دانی مادر سادات کیست؟!
سبز یعنی عاشق مولا شدن
پشت درب حیدری، زهرا شدن
سبز یعنی عشق تا شور و بلا
با حسین فاطمه در کربلا
سبز یعنی ساقی و مست هدف
همچو عباس آن یل شاه نجف
طالب سبزم، نه آن سبز ریا!
سبز هم بازیچه شد؛مهدی بیا


ای سید و مولای من! من جان ناقابلی دارم، جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی دارم که این را هم خود شما دادید که همه این ها را فدای انقلاب و نثار شما می کنم. سید ما و مولای ما، برای ما دعا کن که صاحب این انقلاب شمایی.


چشم بد دور، عمرتان بسیار
كس نبیند ملالتان آقا!
ما نمردیم خون دل بخوری
تخت باشد خیالتان آقا!ما منتظریم تا محرم گردد
هنگامه ی جنگ فراهم گردد
ما می دانیم و خنجر و گلوی شما
یک مو ز سر علی اگر کم گرددما همه سزباز تو ایم خامنه ای
گوش به فرمان تو ایم خامنه ای


چیست روباه در مصاف شیر؟! چه نیازی به امر یا گفته؟!؟ تو فقط ابرویی به هم آور می‌شود خواب دشمن آشفته لبیك یا خامنه ای....


كوری چشم دشمنا ما به سر مهر ولایت علی داریم / دست خدا بر سر ما كه علمداری مثل سید علی داریم" رای ما شیفتگان خدمت بود نه تشنگان قدرت
از چه روی می خواهید آرای حماسی ما را
ابطال کنید؟"


*نمی‌شود از شما پذیرفت كه ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌كنی قانون را قبول نداری!قانون تو را قبول ندارد نباید از مردم پذیرفت، از كسی پذیرفت ، ما شورای نگهبان را قبول نداریم. نمی‌توانی قبول نداشته باشی*


چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟ دوره ارزانی ست... چه شرافت ارزان، تن عریان ارزان،و دروغ از همه چیز ارزان تر....! آبرو قیمت یک تکه ی نان... و چه تخفیف بزرگی خورده ست،قیمت هر انسان

مدیر وبلاگ : متین رحمانی
مطالب اخیر

فرارو- امام جمعه قم طرح مکتب ایرانی، احیاء جشن های نوروزی و رواج رمالی و جن گیری در کشور را در ادامه سیاست های ننگین انگلیس دانست.

حجت الاسلام سید محمد سعیدی در خطبه های این هفته نماز جمعه قم که در حرم مطهر حضرت معصومه برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: کسانی که امروز مکتب ایرانی، کوروش، تخت جمشید و احیاء جشن های نوروزی را مطرح می کنند هدف آنها این است که اسلام را از صحنه خارج کنند و این نقشه ها ادامه سیاست ننگین انگلیس است.

وی گفت: دشمنان قرآن ما را آتش می زنند اما منشور کوروش را به ما می دهند تا در کشور به نمایش بگذاریم و با طرح مسائل رمالی و جن گیری می خواهند رابطه جوانان را با اسلام ناب قطع کنند.

سعیدی اضافه کرد: آنها هم از کوروش دم می زنند و هم نزدیک شدن زمان ظهور را مطرح می کنند و اینگونه می خواهند القا کنند که دیگر نیازی به حوزه و مراجع تقلید نیست اما همه این نقشه ها به برکت قیام امام خمینی خنثی خواهد شد.

تولیت آستانه حرم حضرت معصومه (س) در ادامه با تسلیت فرا رسیدن سالگرد ارتحال جمهوری اسلامی اظهار داشت: امام در تمام دوران حیاتش تلاش کرد تا هویت اسلامی مسلمانان را به آنها بازگرداند که این امر مهمترین کار امام بود.

وی با بیان اینکه در آن زمان امام اسلام و قرآن را از مهجوریت خارج کرد افزود: در آن زمان اسلام کتاب و سنت واقعی جایگزین اسلام خرافه و بدعت شده بود و اسلام جهاد و شهادت نیز جایگزین اسلام ذلت و خواری و اسلام تعقل و تفکر جایگزین اسلام جهالت و اسلام دنیا و آخرت جایگزین اسلام دنیا پرستی و اسلام علم و معرفت جایگزین اسلام تحجر و اسلام سیاست جایگزین اسلام بی بند و باری و اسلام فرد و جامعه جایگزین اسلام تشریفاتی و بی خاصیت شده بود که امام راحل با قیام خود اسلام ناب محمدی (ص) را جایگزین اسلام آمریکایی کرد.

خطیب نماز جمعه قم افزود: با وجود اسلام ناب محمدی دشمنان به خشم آمدند و حرکات جنون آمیزی همچون کشیدن کاریکاتور پیامبر و آتش زدن قرآن را از خود نشان دادند.

وی تصریح کرد: امام با اسلام ناب گلوی متجاوزان به کشورها را فشرد و در مقابل جان تازه ای به مسلمانان و مستضعفان جهان بخشید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک میلیارد مسلمان در جهان زندگی می کنند افزود: امروز کشورهای متعددی با عنوان اسلامی وجود دارند که یک پنجم نفوذ در دنیا را در اختیار خود دارند که اگر با یکدیگر متحد شوند می توانند بسیار تاثیر گذار باشند و یک پنجم حوادث دنیا را مدیریت کنند.

ابرقدرت ها به دنبال خنثی کردن نفوذ مسلمانان در دنیا هستند
سعیدی افزود: اگر مسلمانان با یکدیگر متحد و با قدرت و تخصص وارد میدان شوند این امر برای ابرقدرتها و متجاوزان به کشورها خسارت بار و سنگین خواهد بود.

خطیب نماز جمعه قم عنوان کرد: استعمارگران در طول ۱۵۰ سال نقشه کشیدند و نیروهای نظامی خود را به کار گرفتند و مزدوران داخلی و خارجی را بسیج کردند تا از حضور و نفوذ یک میلیارد مسلمان در جهان جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه هدف آنها جلوگیری از اتحاد مسلمین است افزود: در راس آنها انگلیس این نقشه را مطرح کرد و آمریکا و فرانسه نیز از او پیروی کردند و در این راستا تلاش کردند کشورهای اسلامی را به چندین بخش تقسیم کنند تا اتحادی بین مسلمین ایجاد نشود.

۱۵ خرداد نماد بازگشت اسلام و قرآن به صحنه است
تولید آستانه مقدسه حرم حضرت معصومه در ادامه با اشاره به قیام ۱۵ خرداد مردم قم با بیان اینکه روز ۱۵ خرداد به نام قم ثبت شده است و دشمن به شدت روی آن حساس شده است افزود: برخی ها می خواستند در راستای کاهش تعطیلات کشور این روز را هم از تعطیلات خارج کنند اما باید دانست که ۱۵ خرداد یک روز نیست بلکه نماد بازگشت اسلام و قرآن بر روی صحنه است و به گفته امام تا ابد باید زنده بماند.

سعیدی خاطر نشان کرد: ملت ایران با حفظ وحدت و پیروی از رهبر معظم انقلاب و عنایت مسئولین نظام راه نورانی امام را ادامه می دهند و فریب توطئه گران را نخواهند خورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به طرح نظارت نمایندگان بر مجلس اشاره کرد و گفت: این طرح بر اساس تذکری از سوی رهبر معظم انقلاب طراحی شد و رهبری فرمودند مجلس نسبت به دستگاه های اجرایی شان نظارتی دارد که این امر باید برای خود مجلس نیز تعریف شود.

وی گفت: خطر همواره و برای همه افراد در کمین است و مجلس نیز نیازمند نظارت است و هدف از آن نیز طهارت این نهاد مقدس است که به فرموده امام مجلس عصاره فضائل ملت است.

سعیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مقام و جایگاه والای زن در اسلام عنوان کرد: نسل پاک آینده نظام در گرو زنان و دختران امروز است.

وی اضافه کرد: افراد به زن به چشم ابزاری نگاه می کنند که این امر بسیار دردناک است.

سعیدی با بیان اینکه غیرت از ارزشهای انسانی است گفت: هیچ انسان مسلمانی از به تاراج رفتن حریم خود استقبال نمی کند و در این عرصه نیز باید تلاش کرد تا جلوی توطئه دشمنان گرفته شود.نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : جایگاه، زن، کروش کبیر، جشن، نوروز،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس